Jsme součástí nadnárodní americké korporace ITW, která ve Velké Bíteši zaměstnává přes 1 000 pracovníků. Vyrábíme díly pro automobilový průmysl. Dodáváme do všech prestižních automobilek jako jsou např. BMW, VW, Ford, Porsche, Mercedes Benz, Jaguar aj.

Pracovník přípravy materiálu

Co budete dělat?

• Zajišťovat přípravu materiálu (granulátu) na základě výrobních zakázek,
• dle pokynů provádět přípravu (sušení) materiálu,
• aktivně organizovat činnosti ve skladovacích prostorách.

Co od Vás očekáváme?

• Počítačovou gramotnost,
• komunikativnost, spolehlivost, loajálnost, flexibilitu,
• oprávnění manipulovat s vysokozdvižným vozíkem výhodou – rádi Vám s proškolením pomůžeme.

Co nabízíme?

• Zázemí moderní a stále se rozšiřující americké společnosti,
• příjemné a čisté pracovní prostředí,
• uděláme si na Vás čas a dobře Vás zaučíme,
• 13. mzda vyplácená v prosinci,
• 14. mzda - letní bonus vyplácený v červenci,
• přesčasy vždy včas zaplaceny,
• skvělá kantýna a výhodné obědy,
• příspěvek na dojíždění až do výše 2 080 Kč, podle toho, jak to k nám máte daleko,
• rozvojová akademie pro pracovníky ve výrobě,
• volat s námi můžete za kačku, máme totiž zvýhodněné tarify.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlkovská 595, 595 01  Velká Bíteš-Velká Bíteš, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

ITW PRONOVIA, s.r.o.

Kontakt

Romana Pešková
Telefon: 566 688 718