Jsme součástí nadnárodní americké korporace ITW, která ve Velké Bíteši zaměstnává přes 1 000 pracovníků. Vyrábíme díly pro automobilový průmysl. Dodáváme do všech prestižních automobilek jako jsou např. BMW, VW, Ford, Porsche, Mercedes Benz, Jaguar aj.

Nástrojař

Co budete dělat?

• Provádět běžnou údržbu, opravy a úpravy vstřikovacích forem,
• napomáhat se zdokonalováním vstřikovacích nástrojů s cílem snížit zmetkovitost a zvýšit produktivitu a spolehlivost,
• evidovat svoji práci v evidenčním programu ToolShop,
• pracovat v nepřetržitém provozu (12-ti hodinové směny).

Co požadujeme?

• Úspěšně absolvované střední odborné učiliště technického směru / výuční list,
• základní orientaci v technické dokumentaci a výkresech,
• výhodou je praxe na obráběcích strojích - soustruh, frézka, bruska, strojní pila, vrtačka, znalost CAD/CAM programů.

Co nabízíme?

- Příjemné a čisté pracovní prostředí,
- uděláme si na Vás čas a dobře Vás zaučíme,
- výplata Vám přistane vždy včas na účtu,
- 13. mzda vyplácená v prosinci,
- 14. mzda - letní bonus vyplácený v červenci,
- Výkonnostní bonusy 25 - 50%,
- 25 dní dovolené,
- široká nabídka benefitů dle vlastního výběru - tzv. cafeterie,
- odměny k narozeninám a pracovním výročím,
- dotované stravné (obědy za 39 Kč) - výběr z 5 jídel, nová jídelna, doplňkový prodej, - příspěvek na dojíždění až do výše 2 080 Kč, podle toho, jak to k nám máte daleko,
- firemní svozové autobusy ze 3 směrů - Ivančice, Třebíč, Bystřice nad Pernštejnem,
- rozvojová akademie pro pracovníky ve výrobě,
- firemní akce pro zaměstnance,
- volat s námi můžete za kačku, máme totiž zvýhodněné tarify.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Vlkovská 595, 595 01  Velká Bíteš-Velká Bíteš, Česká republika

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Odborné vyučení bez maturity

Zadavatel

ITW PRONOVIA, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Romana Pešková
Telefon: 566 688 718