ITW PRONOVIA, s.r.o. je součástí nadnárodní korporace ITW (Illinois Tool Works Inc.), která byla založená v Chicagu v roce 1912. Celá síť jejích společností pokrývá 57 zemí světa a zaměstnává 52 000 zaměstnanců. Produkty a řešení korporace ITW nacházejí uplatnění po celém světě na místech, jako jsou ropné plošiny, mosty, větrné turbíny, domácnosti či pracoviště, dokonce i v mobilních zařízeních. Najdete je v řadě odvětví, jako je letectví, kosmonautika, zdravotnictví a automobilový průmysl. Je tedy dost možné, že se i vy nyní nacházíte nedaleko produktu ITW. Závod ve Velké Bíteši se zabývá výhradně výrobou dílů do automobilů všech světových značek. Přidejte se k nám!

Inženýr kvality

Hledáme posilu do našeho 20- členného týmu na oddělení Kvality.

Co budete dělat?

  • řešit zákaznické kvalitativní neshody/reklamace dle definované metodiky 8D,
  • podávat informace o stavu vyřízení reklamace externě i interně,
  • řídit proces řešení interních a externích kvalitativních neshod dle PDCA metodologie,
  • podílet se na snižování nákladů na nekvalitu (preventivní činnost, redukce PPM),
  • pravidelně reportovat QA ukazatele (reklamace, náklady,...),
  • aktualizovat a tvořit QS - dokumentaci (KP, PFMEA, Flow chart, DVP,...),
  • vyhodnocovat procesy - způsobilost - cp, cpk; produktu - DVP,
  • pravidelně provádět interní audity a vést nebo se aktivně účastnit zákaznických auditů.

Co nabízíme?

  • Zázemí moderní a silné nadnárodní společnosti,
  • příjemné a čisté pracovní prostředí,
  • uděláme si na Vás čas a dobře Vás zaučíme,
  • 13. mzda vyplácena v prosinci,
  • program zaměstnaneckých benefitů (kafeterie),
  • příspěvek na dojíždění až do výše 2 080 Kč,
  • možnost profesního růstu a dalšího odborného a jiného vzdělávání.

Splňte si své sny, protože ITW je firma příležitostí!

Koho hledáme?

  • týmového hráče, který má chuť se učit,
  • kolegu, kterého baví komunikace a práce na projektech,
  • ideálně někoho, kdo má znalost norem, výrobních a pracovních postupů, má přehled a zkušenosti s metodologií 8D reportu, zná nástroje kvality a 6S.
  • parťáka, který je spolehlivý, zodpovědný a angažovaný.

Podmínkou je aktivní znalost německého jazyka kvůli každodenní komunikaci! Znalost anglického jazyka je výhdou.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Velká Bíteš, Jihomoravský kraj

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, mobilní telefon, notebook, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, občerstvení na pracovišti, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Požadované jazyky

Němčina (středně pokročilá)

Zadavatel

ITW PRONOVIA, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Romana Pešková
Telefon: 566 688 718