Jsme součástí nadnárodní americké korporace ITW, která ve Velké Bíteši zaměstnává již přes 1 000 lidí. Vyrábíme díly pro automobilový průmysl. Dodáváme do všech prestižních automobilek jako jsou např. BMW, VW, Ford, Porsche, Mercedes Benz, Jaguar aj.

Operátor/ka výroby - nepřetržitý provoz

Hledáme nové parťáky do výroby!

Co budete dělat?

  • Provádět montážní práci - kompletovat plastové díly,
  • kontroloval kvalitu dílů,
  • balit výrobky dle předpisů,
  • pracovat v nepřetržitém provozu (12 hodinové směny/ 2-3 dny práce, 2-3 následující dny volno).

Co požadujeme?

  • Dobrou manuální zručnost,
  • chuť pracovat, učit se novým věcem a dále se s námi rozvíjet,
  • zodpovědný a pečlivý přístup k práci,
  • minimální věk 18 let.

Práce je vhodná jak pro ženy, tak pro muže!

Co nabízíme?

  • Příjemné a čisté pracovní prostředí,
  • uděláme si na Vás čas a dobře Vás zaučíme,
  • výplata Vám přistane vždy včas na účtu,
  • 13. mzda vyplácená v prosinci,
  • 14. mzda - letní bonus vyplácený v červenci,
  • výkonnostní bonusy 25 - 50%,
  • 25 dní dovolené,
  • širokou nabídku benefitů dle vlastního výběru - tzv. cafeterie,
  • odměny k narozeninám a pracovním výročím,
  • vždy včas zaplacené přesčasy,
  • dotované stravné (obědy za 39 Kč) - výběr z 5 jídel, nová jídelna, doplňkový prodej,
  • příspěvek na dojíždění až do výše 2 080 Kč (dle km od zaměstnání),
  • firemní svozové autobusy ze 3 směrů - Ivančice, Třebíč, Bystřice nad Pernštejnem,
  • firemní akce pro zaměstnance,
  • volat s námi můžete za kačku, máme totiž zvýhodněné tarify.

Informace o pozici

Místo pracoviště

Velká Bíteš, okres Brno-venkov

Typ pracovního vztahu

Práce na plný úvazek

Typ smluvního vztahu

Pracovní smlouva

Benefity

Bonusy/prémie, příspěvek na dopravu, dovolená 5 týdnů, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování, kafetérie, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, 13. plat

Požadované vzdělání

Základní

Zadavatel

ITW PRONOVIA, s.r.o.

Pozice je vhodná pro absolventy.

Kontakt

Aneta Kožená